כניסה
דף הבית

אַנְטוֹן עֵץ הַשִׁיטָה

"אנטון עץ השיטה" הוא סיפור מאת יעל בלסקי-שדה על עץ מדברי, שאינו מבין מדוע הוא נראה שונה כל-כך מהעצים האחרים. הוא מחליט לצאת למסע אל ארץ לא-מדבר, שם העצים גבוהים וירוקים, בכדי לעמוד על זהותו. אולם, בהגיעו לשם הוא מבין שלעולם לא יוכל להיות כמו שאר העצים. כששב אנטון למדבר עצוב ומיואש, הוא לומד שהשוני שלו הוא שהופך אותו למיוחד.

את הסיפור המיוחד הזה הקריאה איה (המיוחדת בעצמה) מתחת לעץ השיטה בבאר הישנה. הסיפור התאים בדיוק!

את הפעילות עם הילדים עשינו בעזרת ענפים שאספנו מהשטח, חרוזים וחוטים. הילדים הכינו מוביילים צבעוניים, שחלקם הושארו תלויים על העץ (באישור הילדים כמובן...). היה קסום, תודה לאיה!

אנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copyאנטון עץ השיטה copy

דף הבית

תפריט נגישות